Tag Archives: marsi

Poezi Per Nenen 8 Marsi

Poezi Per Nenen 8 Marsi. Frytin e dashurise, qenien enxhellore. U kujdes per ate, me endrra e rriste. Nese Per Ty Jam Emer Ti Per Mua Je ZEMER Nese Per Ty Jam from onsizzle.com Përmbledhje e pasur me poezi shqip për 8 marsin nga autorë shqiptarë dhe të huaj. Si engjell ne parajs, nena eshte… Read More »